Nové fotky v galerii

10.02.2013 21:51

Včera jsem nafotil několik nových fotek čmeláka, který byl po více jak měsíčním odstavení opět zprovozněn. Důvodem neschopnosti byla oprava laku na zadním představku, kterou jsem na modelu prováděl. Proto je dnes po opětovném zprovoznění dá se říct slavnostní chvíle :)

Co se týká pokročení stavby na kolejišti, tak jsem se rozhodnul kompletně zrevitalizovat krajinu na modulu č.1 od stavědla St.1 až po angličan, jež je možno vidět na jedné z fotek. Důvod byl prostý. Dosazení nových výměnových návěstidel, jež dosud chyběly si krom nového zaštěrkování vyžadovalo také nějakou tu okolní vegetaci a ta původní zkrátka a dobře nevyhovovala. I původně nepoužívaná a vegetací zarostená koleji č. 3A (vedle St.1) se dočkala znovuzrození a nyní se bude využívat pro odstavování postrkových lokomotiv, prázdných nákladních vozů od budovaného uhelného skladu na koleji č.4 a podobně...

Ještě se vrátím k výměnovým návěstidlům. Byly použity jejich makety od pana Berky a svým provedením a cenou si myslím, že jsou docela přijatelné. Osazeny byly také na pravé zhlaví stanice do obouků, kde rovněž doposud chyběly.

Aktuálně se tedy snažím práce okolo St.1 dotáhnout do zdárného konce, což se zatím daří a snad do 14 dnů by mohlo být také nějaké to nové video.

Zpět

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.